A fost stabilit țintarul Ligii a 3-a. Vezi programul turului

0
23

Astăzi a avut loc la Casa Fotbalului tragerea la sorți pentru stabilirea programului Ligii a 3-a, ediție 2017/2018. Echipele din județul Sibiu fac parte din grupa a V-a. FC Hermannstadt II face parte din grupa a IV-a, programul putând fi accesat aici.

Program seria a V-a:

ETAPA 1
ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB) stă
AFC UNIREA TĂŞNAD (SM) – FC UNIREA DEJ (CJ)
AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ) – CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ)
ACS VIITORUL GHIMBAV (BV) – ACS INDUSTRIA GALDA (AB)
CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ) – CSM AVÂNTUL REGHIN (MS)
FC AVRIG (SB) – AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB)
CS IERNUT (MS) – ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM)
FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB) – CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB)

ETAPA 2
ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB) – CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB)
ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM) – FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB)
AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB) – CS IERNUT (MS)
CSM AVÂNTUL REGHIN (MS) – FC AVRIG (SB)
ACS INDUSTRIA GALDA (AB) – CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ)
CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ) – ACS VIITORUL GHIMBAV (BV)
FC UNIREA DEJ (CJ) – AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ)
AFC UNIREA TĂŞNAD (SM) stă

ETAPA 3
AFC UNIREA TĂŞNAD (SM) – ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB)
AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ) stă
ACS VIITORUL GHIMBAV (BV) – FC UNIREA DEJ (CJ)
CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ) – CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ)
FC AVRIG (SB) – ACS INDUSTRIA GALDA (AB)
CS IERNUT (MS) – CSM AVÂNTUL REGHIN (MS)
FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB) – AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB)
CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB) – ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM)

ETAPA 4
ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB) – ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM)
AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB) – CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB)
CSM AVÂNTUL REGHIN (MS) – FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB)
ACS INDUSTRIA GALDA (AB) – CS IERNUT (MS)
CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ) – FC AVRIG (SB)
FC UNIREA DEJ (CJ) – CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ)
ACS VIITORUL GHIMBAV (BV) stă
AFC UNIREA TĂŞNAD (SM) – AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ)

ETAPA 5
AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ) – ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB)
ACS VIITORUL GHIMBAV (BV) – AFC UNIREA TĂŞNAD (SM)
CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ) stă
FC AVRIG (SB) – FC UNIREA DEJ (CJ)
CS IERNUT (MS) – CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ)
FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB) – ACS INDUSTRIA GALDA (AB)
CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB) – CSM AVÂNTUL REGHIN (MS)
ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM) – AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB)

ETAPA 6
ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB) – AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB)
CSM AVÂNTUL REGHIN (MS) – ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM)
ACS INDUSTRIA GALDA (AB) – CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB)
CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ) – FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB)
FC UNIREA DEJ (CJ) – CS IERNUT (MS)
FC AVRIG (SB) stă
AFC UNIREA TĂŞNAD (SM) – CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ)
AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ) – ACS VIITORUL GHIMBAV (BV)

ETAPA 7
ACS VIITORUL GHIMBAV (BV) – ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB)
CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ) – AS FC UNIVERSITATEA CLUJ
(CJ)
FC AVRIG (SB) – AFC UNIREA TĂŞNAD (SM)
CS IERNUT (MS) stă
FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB) – FC UNIREA DEJ (CJ)
CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB) – CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ)
ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM) – ACS INDUSTRIA GALDA (AB)
AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB) – CSM AVÂNTUL REGHIN (MS)

ETAPA 8
ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB) – CSM AVÂNTUL REGHIN (MS)
ACS INDUSTRIA GALDA (AB) – AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB)
CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ) – ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM)
FC UNIREA DEJ (CJ) – CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB)
FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB) stă
AFC UNIREA TĂŞNAD (SM) – CS IERNUT (MS)
AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ) – FC AVRIG (SB)
ACS VIITORUL GHIMBAV (BV) – CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ)

ETAPA 9
CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ) – ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB)
FC AVRIG (SB) – ACS VIITORUL GHIMBAV (BV)
CS IERNUT (MS) – AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ)
FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB) – AFC UNIREA TĂŞNAD (SM)
CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB) stă
ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM) – FC UNIREA DEJ (CJ)
AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB) – CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ)
CSM AVÂNTUL REGHIN (MS) – ACS INDUSTRIA GALDA (AB)

ETAPA 10
ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB) – ACS INDUSTRIA GALDA (AB)
CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ) – CSM AVÂNTUL REGHIN (MS)
FC UNIREA DEJ (CJ) – AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB)
ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM) stă
AFC UNIREA TĂŞNAD (SM) – CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB)
AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ) – FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB)
ACS VIITORUL GHIMBAV (BV) – CS IERNUT (MS)
CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ) – FC AVRIG (SB)

ETAPA 11
FC AVRIG (SB) – ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB)
CS IERNUT (MS) – CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ)
FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB) – ACS VIITORUL GHIMBAV (BV)
CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB) – AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ)
ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM) – AFC UNIREA TĂŞNAD (SM)
AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB) stă
CSM AVÂNTUL REGHIN (MS) – FC UNIREA DEJ (CJ)
ACS INDUSTRIA GALDA (AB) – CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ)

ETAPA 12
ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB) – CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ)
FC UNIREA DEJ (CJ) – ACS INDUSTRIA GALDA (AB)
CSM AVÂNTUL REGHIN (MS) stă
AFC UNIREA TĂŞNAD (SM) – AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB)
AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ) – ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM)
ACS VIITORUL GHIMBAV (BV) – CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB)
CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ) – FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB)
FC AVRIG (SB) – CS IERNUT (MS)

ETAPA 13
CS IERNUT (MS) – ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB)
FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB) – FC AVRIG (SB)
CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB) – CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ)
ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM) – ACS VIITORUL GHIMBAV (BV)
AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB) – AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ)
CSM AVÂNTUL REGHIN (MS) – AFC UNIREA TĂŞNAD (SM)
ACS INDUSTRIA GALDA (AB) stă
CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ) – FC UNIREA DEJ (CJ)

ETAPA 14
ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB) – FC UNIREA DEJ (CJ)
CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ) stă
AFC UNIREA TĂŞNAD (SM) – ACS INDUSTRIA GALDA (AB)
AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ) – CSM AVÂNTUL REGHIN (MS)
ACS VIITORUL GHIMBAV (BV) – AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB)
CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE CLUJ (CJ) – ACS FOTBAL COMUNA RECEA
(MM)
FC AVRIG (SB) – CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB)
CS IERNUT (MS) – FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB)

ETAPA 15
FC UNIREA 1924 ALBA IULIA (AB) – ACS PERFORMANŢA IGHIU (AB)
CS GAZ METAN MEDIAŞ 2 (SB) – CS IERNUT (MS)
ACS FOTBAL COMUNA RECEA (MM) – FC AVRIG (SB)
AFC METALURGISTUL CUGIR 1939 (AB) – CS SĂNĂTATEA SERVICII PUBLICE
CLUJ (CJ)
CSM AVÂNTUL REGHIN (MS) – ACS VIITORUL GHIMBAV (BV)
ACS INDUSTRIA GALDA (AB) – AS FC UNIVERSITATEA CLUJ (CJ)
CFR 1907 CLUJ SA 2 (CJ) – AFC UNIREA TĂŞNAD (SM)
FC UNIREA DEJ (CJ) stă

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here